Únor 2013

News about blog! Important!

6. února 2013 v 20:55 | Posted By : Tizz |  News
Zdravím! Byla bych ráda, aby si tento článek přečetlo každé affs ;) Napíšu to jen v několika bodech, protože jinak bych tu byla až do půlnci :D

Musím bohužel dát hiatus, nemám vůbec na tento blog čas a abych se přiznala, už mě na tento blog a blog o Vanesse přestává bavit přidávat novinky. Ashley stále miluji, je to můj vzor co se týče oblékání, ale už nemám takovou potřebu přidávat o Ash novinky.

Jsem v posledním ročníku na střední, takže mám před sebou maturitu, musím se hodně učit a na první místě mám teď rozhodně školu, také chodím do práce a tak mi zbývá už jen málo volného času a ten nechci trávit u pc.

V pátek mám ples, takže bych tu stejně tak do soboty nic nepřidala.

Hiatus tedy dávám na dobu neurčitou! Bohužel nevím, zda se vrátím, protože už jen pár měsíců a mám tu první maturitní zkoušku. Kdybych se nevrátila, jistě dám na blog vědět!!

Affiliates, omluvtě mě prosím ze všech kontrol affiliates! Děkuji moc! :) Ti co mají, stejně jako já od 11.února jární prázdniny,tak přeji aby si je každý užil co nejvíce!♥

Out and About in LA Candids Update

4. února 2013 v 21:55 | Posted By : Tizz |  Candids 2013
Na řadu přichází článek, který obsahuje hned několik fotek a jelikož nemám čas, tak všechny přidávám v jedno článku ;) Ashley byla spatřena společně se svoji maminkou Lisou a neteří Mikaylou, když odcházela z Nail Garden ve Studio City. Jsou to sladké fotky, jak Ashley dává Mikayle pusinku :) Druhé candids zachycují Ashley na benzínové pumpě, Ashley neměla zrovna náladu na paprazzi a pokoušela se skovávat. A teď tu mám dvě várky fotek na kterých jistě poznáte po Ashley boku jejího přítele Christopherem Frenchem. Pár si zašel do restaurace Hugo's v západním Hollywoodu a poté měli namířeno na nákupy do Gelson's Marketu.

[01.23] Ashley odchází z Nail Garden s maminkou Lisou a neteří Mikaylou

[01.24] Ashley na benzínové pumpě v Beverly Hills

[02.02] Odchod z Hugo's restaurace s Christopherem Frenchem

[02.02] Odchod z Gelson's obchodu s Christophrem Frenchem v západním Hollywoodu

Stop at Studio Cafe

4. února 2013 v 21:47 | Posted By : Tizz |  Candids 2013
Omlouvám se, že vůbec neaktualizuji, ale vůbec nemám na tento blog čas :( Asi budu muset pozastavit, protože ve škole je toho hodně...uvidíme :) Ale teď rychle k článku. Mám tu candids z 1. ledna , když byla Ashley spatřena při odchodu se svým přítelem Christopherem Frenchem ze Studio Cafe ve Studio City. Závidim jim to počasí, Ashley si chodí v kraťasech, já už chci taky!! Tak moc závidim!! :D

Photos from the filming of the pilot episode "Super Fun Night"

2. února 2013 v 11:07 | Posted By : Tizz |  Private photo
Mám tu jednu fotografii , která byla pořízena během natáčení pilotní epizody "Super Fun Night" . Na fotografii po boku Ash můžete vidět Rebel Wilson a Adama Devine.
image host

Private photo 5.2

1. února 2013 v 20:11 | Posted By : Tizz |  Private photo
Na tumbrl jsem našla pár soukromých Ashley fotek z jejího soukromého života. Druhá fotografie z podle mě z Ashley oslavy narozenin. Další jsou z New Yorku, Ashley má na nich nádherné šaty ;) První fotografie mě ,ale nadchla nejvíce! Je vážně moc nádherná s Christopherem :)
image host image hostimage hostimage host

New Project: “Super Fun Night”

1. února 2013 v 19:52 | Posted By : Tizz |  Others
Zdravím! Mám tu skvělou novinku pro všechny fanoušky Ashley!
Podle všech informací, si Ashley zahraje v pilotní epizodě v komedii "Super Fun Night" pro televizní stanici ABC. Ashley si zahraje dívku jménem Jazmine, tato komedie bude sledovat tři kamarády a jejich životní osudy. Ashley si zahraje po boku herečky Rebel Wilson nebo herce Adama Devine.