Červenec 2011

Twitter photos #1

31. července 2011 v 18:46 | Posted By : Deni |  Twitter
Neměla jsem v plánu něco ještě přidat, ale řekla jsem si, že nebudu lenoch a něco přidám :D Ashley patří mezi ty hvězdy, které svůj Twitter aktualizují každý den a její albu s fotkami z Twitter je také plné skvělých fotek. Jelikož blog nemám moc dlouho, tak mi tady schází hodně fotek z Twitter. Rozhodla jsem , že nějaké dnes přidám :) Ash na fotkách vypadá skvěle a krom Ash na fotkách můžete vidět její přátele,skupinu, herce z Hellcats, její pejsky a nebo členy její rodiny! :) Do této rubriky budu dávat jen fotky, které na blogu jinak nemám!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Twitter #9

31. července 2011 v 17:05 | Posted By : Deni |  Twitter
Nová Twitter zpráva ! :)
Měla jsem úžasnou večeři v noci se svým mužem a několika přáteli .... Myslím, že jsem se jedla celý týden. Vážně se nedá odolat italské kuchyni ....

Hitting the jet skis in Miami with Julianne and Derek Hough

31. července 2011 v 16:23 | Posted By : Deni |  Candids 2011
Mám pro Vás milé překvapní v podobě nových candids fotek Ashley! Ani jsem dnes nedoufala,že bych mohla něco přidat ,ale něco se ukázalo. Ash byla 30.července vyfocena přáteli Julianne Hough a jejím bratrem Derekem Houghem na vodních skútrech v Miami. Ash to moc slušelo :) Měla stejné plávky jako na oslavě narozenin v Venus Pool Club .

Chcete stejnou kabelku jako Ashley Tisdale?

31. července 2011 v 9:11 | Posted By : Deni |  Others
Nedávno jsem přidávala na blog o Vanesse podobný článek, ale šlo o boty. Tentokrát mám pro fanoušky kabelek a Ash skvělou zprávu. Skoro půl roku mám doma černou kabelku, která je stejná a nebo skoro 100% stejná jako má Tizz :D :) Na tuhle "novinku" jsem přišla až včera večer, takže fotka mojí kabelky není nic moc. Kabelku jsem koupila v obchodě I am, tento obchod je v obchodním centru Nový Smíchov. Kabelka stála asi 800, ale nejsem si jistá, jelikož jsem ji dostala jako dárek. Ta kabelka patří mezi moje oblíbené a je vážně dokonalá!! ♥


At the pool in Miami

30. července 2011 v 22:16 | Posted By : Deni |  Candids 2011
Pro dnešek poslední článek, na ráno jsem už jeden přednastavila :) Mám tu fotky , kdy Ash byla vyfocena u bazenů v Miami, kam jela za svým přítelem Scottem :) Ash po dobu focení telefonovala a paparazzi se nevěnovala, ale není čemu se divit. Já bych na paparazzi taky neměla věčně náladu :-! :D Fotky jsou opět z 29.července.

Out and about in Miami Beach

30. července 2011 v 21:37 | Posted By : Deni |  Candids 2011
A jsou tady další candids! Už jsem přidávala fotky z letiště, teď tady mám fotky kdy Ashley byla odvezena nějakým kamarádem, který ji vyzvedl i na letišti ke svému hotelu. Ash vypadala opravdu skvěle jak už jsem jednou psala :) Jinak, ti co ještě nevědí co Ash v Miama má plánu, tak je tam na návštěvě za svým přítelem Scottem Speerem, kterým tam natáčí "Step Up 4". Fotky jsou z 29.července :)Avatars 0.1

30. července 2011 v 19:35 | Posted By : Deni |  Avatars
Přidávám na blog několik úžasný avatarů s Ashley! Vybrala jsem je pouze z Appearences, ale určitě časem přidám nějaké z candids nebo videos! Prosím, kopírujte je se zdrojem!! :) Myslím, že všechny jsou krásné a moc povedené.Enjoy!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Arriving at the airport in Miami

30. července 2011 v 19:21 | Posted By : Deni |  Candids 2011
Mám tu nové Ashle candids Ashley! :) Fotky ze dne 29.července paparazzi Ash spatřili na letiště v Miami, kam se vydala za svým přítelem Scottem, který tam natáčí "Step Up 4", jak už jsem Vás jednou informovala. Ash vypadala skvěle, měla volné černé tílko, tepláky a krásné sandálky/žabky.Twitter #7

29. července 2011 v 19:15 | Posted By : Deni |  Twitter

Ashley's Twitter : Náročný den, jednání, nyní sbalit do Miami ... Jedu za svým mužem, na natáčení Step Up 4! Yaya!

Jewelry Lover

29. července 2011 v 16:46 | Posted By : Deni |  Candids 2011
Hurá! Ukázaly se nové fotky Ash :) Ashley byla spatřena včera 28.července v západním Hollywoodu. Ash se stavila v obchodě Jewelry Lover , kde se prodávají šperky :) Ještě pro Vás mám jednu zajímavost, Ashley patrně chystá další serii Phineas & Ferb s názvem Across the 2nd Dimension , premiéra bude 3.sprna! Ash měla moc pěkné sandálky :)
PS : Také se Vám ještě stále ukazuje Array? Už mě to dost štve!! Asi napíšu blog.cz

O jaké roli sní Ashley Tisdale?

29. července 2011 v 16:22 | Posted By : Deni |  Others
Přeci jen jsem něco našla! Článek ze stránky bravo.cz
Chtěli jsme probrat hlavně herecké začátky, současnost a budoucnost. Ash (26) nám ale navíc práskla, jaká je její vysněná role a co si myslí o společnosti Disney.

Tvůj hlas můžeme slyšet jako Candance v seriálu Phineas & Ferb. Jak ses k téhle roli dostala?

"S dabováním jsem začala, když mi bylo 10. Bylo to ve filmu All Dogs Go To Heaven, ale pracovala jsem také pro MGM a další animáky. Bylo to skvělé. Je to něco úplně něco jiného než když natáčíte hraný seriál nebo živou show. Dabování mě vždycky bavilo. Později mě oslovila společnost Disney, kde vznikly pilotní díly ke dvěma různým seriálům, ale ani jeden se nakonec nevysílal. Když pak přišla třetí nabídka na Phineas & Ferb, už jsem ani nedoufala, že se chytí. Ale dopadlo to skvěle a tenhle seriál už běží spoustu let.

Při namlouvání Candance se asi pořádně vyblbneš, co?

"Je to vážně legrace. Celá tahle show je maximálně zábavná a její tvůrci Dan Povenmire a Jeff Marsh jsou neúnavní vtipálci. Vystupuju v tomhle seriálu 5 let, takže už je dobře znám, ale oni mě stejně vždycky nějak nachytají."

Animations 0.4

29. července 2011 v 14:56 | Posted By : Deni |  Animations
Novinky nejsou :/ Tak přidávám tyhle skvělé animace, mám strašně ráda <3

Ashley Tisdale on Vanessa Hudgens’ Hair: ‘It Looks Elegant’

29. července 2011 v 14:02 | Posted By : Deni |  Others
Když se Ashley zúčasnila projekce "Muta" v Beverly Hills tak se ji v jednom z rozhovorů zeptali na její názor ohledně nového účesu její kamarádky Vanessy Hudgens. Krásně to Tizz řekla :)
Ashley Tisdale
"Když mi poslala fotku z natáčení, byla jsem překvapena, 'Oh můj Bože." Doslova jsem umřela. "Myslím, že to vypadá na ni velmi elegantně a hezky," řekl Tisdale. "Dlouhé vlasy měla dlouho. Je to pro ni velká změnu . Myslím, že vypadá krásně bez ohledu na to, jak dlouhé vlasy má"

My Diary #01

29. července 2011 v 8:06 | Posted By : Deni |  My Diary
Dnes nebudu moc mít čas na blog, za hodinu jedu s bráchou do ZOO, už fakt musim ,slibuji mu to vážně dlouho :D Potom jedem za tátou do práce a pak jdem na oběd. Budu se vracet tak kolem jedný hodiny, odpoledne budu mít čas, ale později k večeru jdu běhat a večer jedu do Prahy na oslavu. Pokusím se během odpoledne kdy budu mít čas přednastavit nějaké články, abych toho další den neměla zas tolik. No to je vše, chtěla jsem Vás jen informovat, aby jste se nedivily, že tu nejspíš nebude taková aktualizace jako včera! Plánujete něco zajímavého na víkend? :)

Disney Dudes & Divas: Then & Now

29. července 2011 v 0:30 | Posted By : Deni |  Others
Týdenní americký magazín Billboard sestavil seznam současných i bývalých hvězd Disney, které neuvěřitelně vyrostyl v průběhu let, jak vzrostla jejich sláva. Ashley byla zmíněna s následující zprávou:
Tisdale se proslavila jako Maddie Fitzpatrick v "The Suite Life Zack & Cody" a později jako Sharpay Evans v "High School Musical" Od té doby Tisdale má plné ruce práce, vydala dvě dance-pop alba ve značce Warner Bros (2007 je "Headstrong" a 2009 je "Guilty Pleasure") a působí jak v televizi tak ve filmu.

Diskuze 0.1

28. července 2011 v 19:37 | Posted By : Deni |  Diskuze
Jelikož mám dnes celkem chuť přidávat různé články na blog, tak jsem si řekla,že založím rubriku Diskuze. Tato rubrika se mi zatím skvěle hodila na mém blogu o Van a věčinou se zapojilo i hodně affs :) Původně jsem chtěla udělat diskuzi Ashley Tisdale vs....nějaká herečka, ale pak jsem si řekla, že se Ash nedávno vrátila k blond hřívě :) První diskuze je tedy zaměřena na její vlasy, líbí se Vám Ashley více jako brunetka nebo blondýnka? A proč si zrovna myslíte, že tato barva ji sedí lépe.

Twitter #6

28. července 2011 v 18:37 | Posted By : Deni |  Twitter
Dlouho jsem nepřidala, žádné Twitter zprávy! :)

Ashley's Twitter : Tohle je nejroztomilejší fotka VŮBEC! Máj táta a neteř Mikayla
imagebam.com
Ahoj všichni, vytvořila jsem si účet Google +! Přidejte mě) xoxo

Tohle je odkaz! http://t.co/4Om7T4D

@lalaewright yaya!!!

Heading to Jinky's Cafe in LA

28. července 2011 v 17:33 | Posted By : Deni |  Candids 2011
Měla bych tu pro Vás ještě jednu várku fotek z 27.července, ten den už byla Ash viděna když odcházela do posilovny Equinox a nebo s mamkou Lisou, babičkou a neteří Mikaylou na nákupech v Barneys. A teď tu mám již třetí várku fotek pro za ten den. Paparazzi nachytali Ash když měla namířeno do Jinky's Cafe v LA. Jak už jsem jednou psala, Ash outfit byl dokonalý , úžasný. Ach, ten klobouček ♥

PS : Stále nechápu, proč se neukazují popisky v menu :(


Animations 0.3

28. července 2011 v 16:29 | Posted By : Deni |  Animations
Zdravím! Mám tady pro Vás čtyři úžasné animace , které vznikly z focené pro magazin Z!NK. Těch animací mám uložených vážně hodně, ale nebudu přidávat všechny, chci je využit totiž do různých článku :) Nejvíc se mi líbí ta druhá <3


Shopping in Beverly Hills with her mom Lisa and grandma

28. července 2011 v 13:17 | Posted By : Deni |  Candids 2011
Nějak jsem zasekla u kamarádky , takže přidávám až teď :) Mám tu dnešní asi poslední fotky Ashley, která byla spatřena 27.července společně se svoji mamkou Lisou ,babičkou a neteří Mikaylou na nákupech v Beverly Hills . Podle fotek co jsem koukala, šly do obchodu s botami Barneys . Ashley vypadala tak dokonale!! Ten její outfit , mě na první pohled nadchl! Měla na sobě úžasné ,černé kraťasy, delší sáčko a naprosto dokonalou, bílou kabelku ♥ A ten klobouček Tizz taky strašně slušel :) Mám doma podobný, jen v trochu horším stavu, budu muset koupit nový :D :)

PS : Taky Vám tak hrozně blbne blog?? Mě se skoro všude ukazuje Array!